5-8.12 godz. 19:00 | Suweren mówi Mamy dość! Żądamy rozmów! – protest w Białymstoku

W rzeczywistości jest to batalia o wszystko. Rząd, który łamie prawo i depcze Konstytucję powinien podać się do dymisji.

Skończyły się w Polsce rządy prawa.

Artykuł 10 Konstytucji mówi:
1. Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i równowadze władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej.
2. Władzę ustawodawczą sprawują Sejm i Senat, władzę wykonawczą Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej i Rada Ministrów, a władzę sądowniczą sądy i trybunały.

Od dwóch lat My Obywatelki i Obywatele nieustająco protestujemy przeciwko rządom bezprawia. Czas wracać na ulice naszych miast.

Kto może pojechać do stolicy niech 5 grudnia pojawi się pod Sejmem RP na Obywatelskim Zgromadzeniu Narodowym o godzinie 15-tej w Warszawie. Bądźmy tam razem – ponad wszelkimi podziałami. Dość tego!!!

WE WSZYSTKICH WSIACH I MIASTACH W POLSCE OD 5 GRUDNIA BĄDŹMY CODZIENNIE O GODZINIE 19.00 POD SĄDAMI LUB NA GŁÓWNYCH PLACACH NASZYCH MIEJSCOWOŚCI.

Protesty w Białymstoku odbędą się w dniach od 5.12.2017 do 8.12.2017, o godz. 19.00 przed Sądem Okręgowym przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1

Nie ma żadnego znaczenia, z której organizacji jesteś, pod jakim sztandarem protestujesz. Wszyscy walczymy o Polskę wolną od dyktatury. Wspólnie staniemy ramię w ramię w obronie niezależności wymiaru sprawiedliwości, praw kobiet i Konstytucji. Nie dajmy się podzielić !!!

Komitet Obrony Demokracji Region Podlaskie

źródło: https://www.facebook.com/events/547841885559960/