Dzień Flagi RP – fotorelacja z PIKODu w Augustowie

Fotorelacja z PIKODu w Augustowie

2 maja, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej grupa aktywistów z grupy suwalskiej Komitetu Obrony Demokracji Region Podlaskie zaprosiła mieszkańców Augustowa do odwiedzenia naszego punktu informacyjnego tzw. PIKODu.

W Parku Miejskim przy Rynku Zygmunta Augusta w radosnej świątecznej atmosferze rozmawialiśmy o stanie demokracji w Polsce, naszej działalności, planach oraz zachęcaliśmy do zaangażowania się w działania KODu w naszym regionie.


2 thoughts on “Dzień Flagi RP – fotorelacja z PIKODu w Augustowie

 • 11 maja 2017 at 11:24
  Permalink

  Nie bronicie obywateli Polski, nienawidzicie niepodległą, samo-stanowiącą, dumną, demokratyczną Polskę. Może nawet tego nie widzicie ale jesteście na usługach międzynarodowych korporacji, wykorzystujecie prostych, zagubionych ludzi, …to jest bardzo smutne. zaznaczam, że nie jestem z PISu, jestem piłsudczykiem w sprawach politycznych i liberałem w sprawach gospodarczych aczkolwiek po kryzysie 2008 z dużą ingerencją i regulacją państwa polskiego.
  Dla KODu wymyśliłem slogan, którego za darmo możecie używać.
  ,,..BYŁEM W SZAMBIE JESTEM W KODzie LUBIĘ BYWAĆ W WIELKIM SMRODZIE…,,

  Reply
 • 18 czerwca 2017 at 13:06
  Permalink

  Byłem i widziałem. Trzy babcie hałasujące megafonem, zainteresowanie przechodniów prawie zerowe, a na tych ujęciach z bliska wygląda, jakby tłumy przyszły. Zabrakło ludzi na normalną manifestację, więc w trzy osoby robią „punkt informacyjny”, śmieszne.
  Mówicie że PiS się kończy? To wy się kończycie. Alimenciarz, alfons i trochę emerytów; ot, koderaści.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *