#KonstytucjaJestStosowna – 30.09 przed Ratuszem malujemy koszulki napisem KONSTYTUCJA

#KonstytucjaJestStosowna

Suweren pragnie koszulek z napisem KonsTYtucJA! I my – KOD Podlaskie na to pragnienie odpowiadamy czynem.

Ogromne zainteresowanie, z jakim akcja malowania kultowego już napisu na koszulkach spotyka się w Białymstoku oraz różnych miastach skłoniło nas do powtórki.Ubiegła niedziela powitała nas deszczem, prognoza na najbliższą jest bardziej optymistyczna.

W niedzielę 30 września 2018 r. znowu będziemy malować koszulki napisem, który nikogo nie hańbi ani nie obraża KONSTYTUCJA. Tym razem malowanie odbędzie się pod Ratuszem.

Co trzeba zrobić?
1. Przyjść w niedzielę w godz. 12.00-15.00 na Rynek Kościuszki i znaleźć namioty KODu z północnej strony Ratusza.
2. Przynieść ze sobą koszulkę (albo jakiś inny element garderoby), na której chce się mieć nadruk.
Jeśli się nie macie wolnej koszulki ani np. torby do nadruku – nie rezygnujcie, przyjdźcie. Na miejscu będą białe T-shirty, płócienne torby i plecaczki do dyspozycji.
3. Podejść do stolika, przy którym życzliwa osoba przy pomocy farb i szablonu wykona elegancki, modny w tym sezonie nadruk. Można też samodzielnie wykonać napis – szablony, farby dostępne będą na miejscu
4. Przy okazji można porozmawiać o zbliżających się wyborach samorządowych, dowiedzieć się, co w KODzie piszczy, zgłosić się do Obywatelskiej Kontroli Wyborów, pobyć w towarzystwie ludzi przyjaznych i pozytywnych.

Zapraszamy! Farby wystarczy dla każdego 

To szansa by mieć koszulkę lub/i płócienną torbę z kultowym napisem KonsTYtucJA, ale również by zdobyć tak lubiane znaczki czy też naszyjniki – również z napisem KONSTYTUCJA.

konstytucjajeststosowna2