Kontakt

kontakt_do_nas_800

Komitet Obrony Demokracji Region Podlaskie
ul. Branickiego 7 lok. 318, 15-085 Białystok
email: podlaskie@ruchkod.pl
tel. do biura 515 936 578

biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30-18.00

w okresie wakacyjnym – we wtorki i czwartki


Grupa na Facebook’u
KOD_PODLASKIE

Redakcja serwisu internetowego
redakcja@kod-podlaskie.pl

Czekamy na wiadomości od Was

redakcja_800

Przewodnicząca Zarządu Regionu
Dorota Zerbst
Dorota.Zerbst@ruchkod.pl, tel. 729 055 224

Członkowie Zarządu Regionu
Marek Bobowik
Marek.Bobowik@ruchkod.pl

Karol Krzywiec
Karol.Krzywiec@ruchkod.pl

Jan Makar
Jan.Makar@ruchkod.pl

Elwira Śliwińska
Elwira.Sliwinska@ruchkod.pl

Waldemar Żółtowski
Waldemar.Zoltowski@ruchkod.pl

Regionalna Komisja Rewizyjna
kr.podlaskie@ruchkod.pl

Regionalny Sąd Koleżeński
sk.podlaskie@ruchkod.pl