Wyjazd autokarem na Marsz Wolności – zapisy do 27.04

Szanowne i Szanowni,

„MARSZ WOLNOŚCI” już 6 maja o godzinie 13.00 w Warszawie ruszy z Placu Bankowego. Rok temu było nas – uczestników marszu około 200 tysięcy. Pokażmy, że ta frekwencja może się powtórzyć.

Dzięki uprzejmości Platformy Obywatelskiej możemy skorzystać z darmowego autokarowego transportu na to wydarzenie. Prowadzimy zapisy na wyjazd z Białegostoku.

UWAGA: zgłoszenia na wyjazd przyjmujemy do 27.04.2017 do godz. 15.00.

Można zapisać się:
a) mailowo:podlaskie@ruchkod.pl – w temacie wiadomości prosimy wpisać: „marsz 6.05” a w treści podać: imię i nazwisko uczestnika, telefon, adres e-mail
lub
b) za pośrednictwem SMS wysyłanych pod numer 604 980 758 – w treści wiadomości prosimy wpisać „marsz 6.05” oraz podać: imię i nazwisko uczestnika, telefon, adres e-mail.

Przesłane dane kontaktowe będą wykorzystane przez organizatora wyjazdu do powiadomień uczestników o czasie i miejscu zbiórki.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału. Powiadomcie znajomych KODerów, sympatyków KODu oraz przyjaciół i znajomych.


marsz_wolnosci

6 maja w Warszawie Platforma Obywatelska, przy wsparciu wielu innych partii, organizacji i ruchów społecznych organizuje „Marsz Wolności”.

Po co jest ten Marsz?
Rok temu, 7 maja, ulicami stolicy przeszedł największy marsz w historii Polski po 1989 r. Zorganizowała go Platforma Obywatelska pod hasłem: „Jesteśmy i będziemy w Europie”. W marszu wzięło udział ok. 200 tysięcy osób. Szli w nim ludzie zaniepokojeni sposobem sprawowania władzy przez rządzącą partię i kierunkiem, w którym zmierza Polska…

WIĘCEJ: https://www.facebook.com/events/1512778952087856/