Zapraszamy na jubileusz 3-lecia KOD Podlaskie

Szanowni Państwo,

Członkinie, Członkowie, Sympatyczki i Sympatycy Komitetu Obrony Demokracji 

20. grudnia minęły trzy lata od spotkania, które stało się początkiem działania Komitetu Obrony Demokracji w Białymstoku i województwie podlaskim. Wówczas grupa inicjatywna oraz kilkadziesiąt osób z całego województwa, które łączyła niezgoda na niszczenie porządku prawnego w Polsce przez ekipę „dobrej zmiany”, zapoczątkowała organizację ruchu KOD.

Chcemy serdecznie zaprosić członków i sympatyków podlaskiego KOD-u, by wspólnie uczcić ten skromny jubileusz.

Spotkajmy się 21 grudnia o godzinie 18.00 w białostockich Spodkach w sali Receptury (ul. Św. Rocha 14) – to sala, w której organizowaliśmy spotkania z ciekawymi gośćmi.

Podsumujemy też projekt Obywatelskiej Kontroli Wyborów, który KOD realizował wspólnie z Fundacją Batorego i innymi organizacjami. Będziemy chcieli podziękować osobom, które się w jego realizację zaangażowały. Będzie to również szansa, by wspólnie zastanowić się i porozmawiać o tym, jak widzimy przyszłość Komitetu Obrony Demokracji i jego działania.

Kilka dni temu wysłaliśmy Wam propozycję programu KOD oraz manifest programowy. Jesteśmy ogromnie ciekawi Waszej opinii i uwag na temat tych dokumentów. Wspólne spotkanie to także możliwość, by z delegatami naszego regionu porozmawiać o ustaleniach ostatniego Krajowego Zjazdu Delegatów.

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo czas w przedświątecznej gorączce, by się spotkać przy jubileuszowym torcie i porozmawiać o najbliższej przyszłości.

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd Regionu Podlaskiego KOD

3_lata